Site Overlay

Grzałki mikroprocesorowe

Grzałki elektryczne są obecnie bardzo popularną formą ogrzewania pozasezonowego, stosowaną praktycznie w każdej domowej łazience. Duże zapotrzebowanie na świetnie działające grzałki spowodowało, że doświadczeni inżynierowie skonstruowali nowy rodzaj grzałki, znany jako grzałka mikroprocesorowa.

Grzałka mikroprocesorowa to rodzaj grzałki elektrycznej, która sterowana jest za pomocą mikroprocesora. To wspaniałe rozwiązanie dla każdego kto ceni sobie niezależność i swobodę w użytkowaniu ogrzewania łazienkowego, niezależnie od tego, czy obecnie panuje okres grzewczy, w którym wykorzystywane jest ogrzewanie centralne.

Grzałki mikroprocesorowe to wspaniała alternatywa dla wszystkich uwielbiających innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania. Taka grzałka może w każdej chwili stać się suszarką, czy w połączeniu z grzejnikiem, skutecznie ogrzewać mieszkanie poza sezonem grzewczym. Dodatkowo posiada szereg innych funkcji, jakie użytkownik może swobodnie wprowadzić i zaprogramować w systemie elektronicznym. System elektroniczny jest wysoce intuicyjny, ze względu na to, że zainstalowany jest w technologii Ultra-Low-Power, zapewniającej energooszczędność układu i opcje czuwania przez 10 lat od uruchomienia opcji zasilania jedną baterią.

Dostępne funkcje

Grzałki mikroprocesorowe posiadają również szereg dodatkowych funkcji. Dzięki elektronicznemu układowi możemy w łatwy sposób regulować temperaturę w zakresie 30-60 stopni Celsjusza, obracać sterownik grzałki o 330 stopni, kontrolować jej pracę, wizualizować stany pracy za pośrednictwem wyświetlacza LED. Dodatkowym atutem takiej grzałki jest zastosowanie dwustopniowego zabezpieczenia przed przegrzaniem i zabezpieczenia przed zamarzaniem, niski pobór energii w czasie pracy i stosowanie napięci znamionowego. Ciekawym urozmaiceniem jest możliwość wyboru koloru grzałki. Dostępne mamy barwy, takie jak biały, chrom lub dowolny kolor na zamówienie.

Copyright © 2023 ORACLE Repair. All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes
Scroll Up